Raimonds Celms un Matīss Žilinskis koncertprogrammā “Tālie krasti”

Datums: 2024. gada 23. marts Laiks: 18:00 - 19:00 Cena: 18,00 Eur Pirkt biļetes
Raimonds Celms un Matīss Žilinskis koncertprogrammā “Tālie krasti”

VILIM PLŪDONIM 150! Raimonds Celms un Matīss Žilinskis koncertprogrammā “Tālie krasti”

2024. gads paies viena no izcilākajiem Latvijas dzejniekiem Viļa Plūdoņa zīmē, jo viņam 9. martā ir 150.-ā jubileja. Iedvesmojoties no Viļa Plūdoņa romantiski tēlainās dzejas apvienojies radošs duets – harizmātiskais Nacionālā teātra aktieris Raimonds Celms un jauns, daudzsološs pianists, mūziķis jau 4. paaudzē Matīss Žilinskis un tapusi jauna koncertprogramma “Tālie krasti”.

Uz skatuves satiksies divi šarmanti un harizmātiski mākslinieki, kuri jutekliskā gaisotnē izdzīvos stāstus par mīlestību, dabu, draudzību, bohēmisko pirmskara Latvijas radošo personību dzīves kāri un baudu. Balss, dzeja, dziesma, klavierspēle, tēlaina improvizācija ļaus uz brīdi nonākt kāda 1934. gada Vecrīgas dūmakām apvītā kafejnīcā pēc pusnakts…

Matīss Žilinskis ir mūziķis jau ceturtajā paaudzē - talantīgs pianists, komponists, aranžētājs, šobrīd studē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijā un viņa talantu atzinīgi novērtējis pat maestro Raimonds Pauls. Šī ir viņa debija tik liela mēroga koncertprogrammas īstenošanā gan kā pianistam, gan kā komponistam. Matīsa radīto mūziku un Viļa Plūdoņa dzeju uz skatuves izdzīvos Latvijas Nacionālā teātra aktieris Raimonds Celms. Raimonds ir piedalījies tādās filmās kā: “Dvēseļu putenis”, “Ar putām uz lūpām”, “Jumprava. Lielais notikums”, u.c. mūziklos: “Kaupēn, mans mīļais” u.c., un šobrīd aktīvi darbojas Nacionālajā teātrī kā štata aktieris.