PAKALPOJUMI

Lielā zāle

  • Kopējā ietilpība ir līdz 350 personām (šis skaits var mainīties atkarībā no notikuma formāta.)
  • 5 x 11 metru liela skatuve
  • Tehniskais aprīkojums (apskaņošana un gaismošana)

Ērtās tehniskajās telpās pasākuma mākslinieki un vadītāji netraucēti var sagatavoties savam iznācienam. Nodrošinām ne tikai pasākumu tehnisku izpildi, bet arī gādājam par mārketinga aktivitātēm auditorijas piesaistei, izmantojot mūsu sociālos tīklus. Piedāvājam pasākumam nepieciešamo personālu (skaņotājs, gaismotājs, garderobists, viesmīlis, bārmenis) un pasākuma vadītāja pakalpojumus. Varat iepazīties ar tehnisko zāles aprīkojumu ( Tehniskais_aprikojums) un zāles plānu (valmiera full_BP).

Semināru zāle un apspriežu telpa


Daudzfunkcionāla semināru zāle ar atpūtas telpu kafijas pauzēm un sarunām šaurākā lokā. Semināru zālē pieejams projektors un apskaņošana. Telpu iespējams īrēt dažādu formātu pasākumiem, īstenojot klientu ieceres.

  • Telpas ietilpība ir līdz 60 personām.

Vernada un terase

Gada siltajā sezonā iespējams rīkot vasarīgus pasākumus verandā un terasē. Ja laiks nelutina, tad verandu iespējams apsildīt ar gāzes laternām. Raitākai apkalpošanai un klientu ērtībām verandā ir izbūvēts bārs ar pilnu aprīkojumu. Vajadzības gadījumā iespējams telpā izvietot projektoru un apskaņot telpu. Terases ietilpība ir līdz 50 cilvēkiem, kā arī iespējama pasākuma vietas dekorēšana, atbilstoši klientu vēlmēm.

KĀZU CEREMONIJU UN SVINĪBU VIETA

Esi savas īpašās kāzu ceremonijas vai/un svinību vietas meklējumos?

Koncertzāle ‘'Valmiera’' ir eleganta vieta kāzu ceremonijas vai svinību rīkošanai. Piedāvājam telpu nomas pakalpojumus minimālistiskā interjerā ar iespējamām romantiskām dekorācijām un kvalitatīvu ēdināšanas servisu.

Vairākas telpas gan mazākām, gan lielākām svinībām


Mūsu profesionālās komandas mērķis ir nodrošināt, ka Jūsu diena ir neaizmirstama un ka Jūs un Jūsu viesi jūtaties īpaši, tāpēc mēs spējam nodrošināt:
Ietilpību līdz 200 personām
Plašu telpu aprīkojumu – no mēbelēm līdz flīģelim
Daudzpusīgu skaņas un gaismas sistēmu
Kvalitatīvu ēdināšanas servisu
Profesionālu personālu
Patīkamu apkārtni pašā Vecpuišu parka sirdī, kur iespējams organizēt kāzu fotosesiju

ĒDINĀŠANAS SERVISS UN IZBRAUKUMA ĒDINĀŠANA

Pasākumu laikā mēs spējam nodrošināt augsta servisa ēdināšanas pakalpojumus, kas neatstās vienaldzīgu nevienu no pasākuma viesiem un lieliski iekļausies pasākuma programmā. Spējam nodrošināt kvalitāti gan koncertzāles ''Valmiera'' telpās, gan ārpus tām. Līdz šim esam spējuši uzburt patīkamu garšu buķeti mūsu ēdienos gan pie jūras, gan mežā, gan siltumnīcā un pat uz plosta. Lai kur arī mēs būtu, uzturam augstu ēdināšanas servisu, parūpējoties par vissīkākajām detaļām.